Polska przychodnia Londyn, czyli jak się leczyć w Wielkiej Brytanii?

Polska przychodnia Londyn

Na wyjazd do Wielkiej Brytanii w celach zarobkowych najczęściej decydują się osoby w pełni sił, które rzadko myślą o kwestiach związanych z leczeniem specjalistycznym, pobytach w szpitalach itp., ponieważ nie odczuwają jeszcze żadnych dolegliwości zdrowotnych, bądź nie są one na tyle nasilone, by utrudniały codzienne funkcjonowanie. Niestety los bywa przewrotny i niekiedy pojawia się pilna potrzeba skonsultowania stanu zdrowia z lekarzem specjalistą. Co w takiej sytuacji? Możliwości jest kilka, ale nie dla wszystkich, wiele zależy od tego, jak długo emigrant mieszka i pracuje na terenie UK oraz jaki aktualnie posiada status. Często jest jednak tak, że nawet ci, którzy są upoważnieni do korzystania z szeregu usług medycznych w ramach publicznej służby zdrowia, nie chcą tego robić. Nie odpowiada im brytyjski system, irytują długie kolejki do specjalistów. Rozwiązaniem dla takich pacjentów jest polska przychodnia Londyn.

Dlaczego polscy lekarze?

Polscy lekarze w Wielkiej Brytanii jednoczą się i prowadzą polskie przychodnie w ramach prywatnej opieki medycznej. Mimo że za wizytę trzeba zapłacić, nie są to wysokie sumy, a jakość świadczonych usług jest bardzo wysoka. Polscy lekarze to osoby, które zdobywały wiedzę i doświadczenie zarówno w polskich, jak i brytyjskich placówkach medycznych, dlatego doskonale znają sposób funkcjonowania służby zdrowia w obu państwach, dzięki czemu potrafią zrozumieć sytuację polskich pacjentów w UK.

Konsultując się z lekarzem polskiego pochodzenia, mamy pewność, że dobrze zrozumie naszą wypowiedź na temat dolegliwości bólowych, zmian skórnych, problemów natury psychicznej i wielu innych. To bardzo ważne, by rozmowa z lekarzem przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze bez niepotrzebnego stresu. Nie da się ukryć, że wizyta u lekarza anglojęzycznego, podczas gdy sami nie znamy tego języka zbyt dobrze, nie jest sytuacją zbyt komfortową.

Polska przychodnia Londyn (zobacz tutaj) zatrudnia wielu wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności, co stanowi ogromne ułatwienie w sytuacji, gdy leczenie wymaga współpracy ze strony kilku lekarzy, np. kardiologa i endokrynologa, bądź alergologa i pulmonologa. Polski pacjent nie musi się zatem przemieszczać pomiędzy kilkoma placówkami medycznymi, gdyż kompleksową pomoc otrzymuje w jednym miejscu.

Polska przychodnia Londyn – godziny konsultacji lekarskich

Do specjalistów przyjmujących w polskich przychodniach bardzo często można dostać się w dniu zapisu. Wielu lekarzy przyjmuje popołudniami, a nawet w weekendy, co stanowi ogromne ułatwienie dla osób pracujących.